12. Dobrotivá žena
Autor: Hendrik Leys
(1815 Antverpy (Belgie) - 1869 Antverpy (Belgie))
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 50 cm
Konec dražby: 23.05.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč