163. Triptych krajin
Autor: Zdeněk Strouhal
(1939 Zlín)
na reversu autorský štítek, každé dílo zvlášť datováno a signováno vlevo dole, zaskleno rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2009
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 101 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč