160. Jezero
Autor: Dana Hlobilová
(1928 Přerov - 2022)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1975
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 78 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč