186. Pohled z hradu

Autor: Dana Hlobilová
(1928 Přerov - 2022)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1977
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 60 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč