187. Valdštejnská Salla Terrena
Autor: Dana Hlobilová
(1928 Přerov - 2022)
Signováno a datováno uprostřed dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 91 cm, výška: 91 cm, rámování: 110 x 110 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč