188. Stráň s balvany
Autor: Dana Hlobilová
(1928 Přerov - 2022)
Signováno a datováno uprostřed dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 120 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 133 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč