Siesta v trávě

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 28,5 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 06.10.2021 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč