200. U ohně

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 32,5 x 41,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč