257. Pasák s kravami

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

signováno a datováno vpravo dole, mírně prohnutý karton, oděrky na rámu.
Technika: olej na kartonu, datace: 1910
Šířka: 72 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 87 cm pošk.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 16:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč