Pohled na chalupu

Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 65 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč