91. Pohled do vsi
Autor: Richard Lauda
(1873 Jistebnice - 1929 Tábor)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 56 x 78 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč