173. Pálavské vrchy, Klentnice

Autor: Josef Dvořák
(1926 Mrákotín, Jihlava - 2006 Třebíč)

volný list, na reversu anotováno, datováno a signováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1979
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 08.06.2022 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč