Z Bavor
Autor: František Peřina
volný list, na reversu anotováno, signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč