166. Ráno
Autor: Ivan Horyna
(1937 - ?)
Signováno vpravo dolem tužkou, číslováno vlevo dole 3/50
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 16 cm, rámování: paparta 31 x 53 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč