156. Hýření, z cyklu Mor
Autor: Felix Jenewein
(1857 Kutná Hora - 1905 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole v tisku, "Hýření " 4. list z cyklu Mor, paspatováno
Technika: litografie, datace: 1900
Šířka: 37 cm, výška: 43 cm, rámování: pasparta 60 x 50 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč