163. Dítě
Autor: Helena Bochořáková - Dittrichová
(1894 Vyškov - 1980 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autrsoý popisek a razítko, zvlněná pasparta
Technika: kombinovaná technika, datace: 1934
Šířka: 48 cm, výška: 43 cm, rámování: pasparta 64 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč