166. Městské zákoutí
Autor: Helena Bochořáková - Dittrichová
(1894 Vyškov - 1980 Brno)
Signováno vpravo dole rukou i v grafice, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevořez
Šířka: 26,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 40,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč