Pohled na Hradčany

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, na zadní straně štítek o umělci a výstavní razítko z galerie Dolmen, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 78 x 88,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 18.06.2019 19:30

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč