12. Hradčany

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v originálním stříbrném rámu, mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 64 cm, rámování: 80 x 88 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:16

Aktuální cena: 30 000 Kč

Zbývá: 17d 2h 42m 24s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč