12. Hradčany

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v originálním stříbrném rámu, mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 64 cm, rámování: 80 x 88 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:16

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Seznam příhozů (17)

částkapříhoz
65 000 Kč10.6.2018 11:39:21 (limit 9.6.2018 21:48:03)
65 000 Kč10.6.2018 11:39:21
60 000 Kč9.6.2018 21:47:46
55 000 Kč9.6.2018 21:46:54 (limit 7.6.2018 09:26:18)
55 000 Kč9.6.2018 21:47:46 (limit 7.6.2018 09:26:18)
50 000 Kč9.6.2018 21:46:53 (limit 9.6.2018 21:46:53)
48 000 Kč3.6.2018 21:08:17
46 000 Kč3.6.2018 13:17:54
44 000 Kč2.6.2018 13:53:15
42 000 Kč2.6.2018 13:53:08 (limit 1.6.2018 13:43:24)
42 000 Kč2.6.2018 13:53:08
40 000 Kč2.6.2018 13:53:03 (limit 1.6.2018 13:43:24)
38 000 Kč2.6.2018 13:53:02
36 000 Kč2.6.2018 13:52:59 (limit 1.6.2018 13:43:24)
34 000 Kč2.6.2018 13:52:59