170. Albánská kurtizána
Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1918
Šířka: 29 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 46 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč