Pohled na Prahu

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 118 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 18 000 Kč