2. Pohled na Prahu

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

signováno vpravo dole, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 118 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:12

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Seznam příhozů (15)

částkapříhoz
40 000 Kč6.12.2017 18:07:38
38 000 Kč6.12.2017 18:07:32 (limit 6.12.2017 18:04:29)
38 000 Kč6.12.2017 18:07:32
36 000 Kč6.12.2017 18:04:29 (limit 6.12.2017 18:04:29)
34 000 Kč6.12.2017 18:00:46
32 000 Kč6.12.2017 17:44:25
30 000 Kč6.12.2017 16:07:42
28 000 Kč6.12.2017 15:51:45
26 000 Kč6.12.2017 15:18:22
24 000 Kč3.12.2017 18:58:52
22 000 Kč3.12.2017 18:35:55
21 000 Kč6.12.2017 15:18:22 (limit 25.11.2017 23:55:13)
20 000 Kč25.11.2017 23:55:13 (limit 25.11.2017 23:55:13)
19 000 Kč24.11.2017 09:30:54
18 000 Kč22.11.2017 21:58:04