21. Zimní Praha
Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 115 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč