Pohled na Prahu - L Formát

Autor: Jaroslav Šetelík
(1881 Tábor - 1955 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v galerijním rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 55 cm, rámování: 84 x 104 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč