92. Lunapark
Autor: Karel Zmrzlý
(1936 Brno - 2001 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1971
Šířka: 49 cm, výška: 44 cm, rámování: pasparta 63 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč