Krajina

Autor: Arnošt Chabera
(1951 Praha)

volný list, vlevo dole číslováno 22/60, signováno a datováno vpravo dole
Technika: lept, datace: 1983
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč