308. Vodní kanál
Autor: Jaromír Wíšo
(1909 Praha - 1992 Praha)
signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 92 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 67 x 99 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč