40. Ležící akt
Autor: Jaromír Wíšo
(1909 Praha - 1992 Praha)
signováno vpravo uprostřed, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1969
Šířka: 55,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 37,5 x 61,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 480 Kč