137. Vesnice

Autor: Zdeněk Hůla
(1948 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1979
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 27 cm

Konec dražby: 12.07.2022 21:08 SELČ

Zbývá: 16d 7h 51m 16s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč