4. Chlapec s flétnou

Autor: Leopold Pollak
(1806 Loděnice, Česká Republika - 1880 Řím, Itálie)

Signováno uprostřed vpravo slabě, následovník, rámováno v dobovém blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč