Zákoutí mezi stromy

Autor: Alfred Elsen
(1850 Belgie - 1914)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 1873
Šířka: 41,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 51 x 60 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč