23. Pole v letním dnu
Autor: Max Bissing
(1862 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 88 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč