5. Odpočinek u potoka
Autor: Weger
(1888 Holandsko - )
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 105 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč