222. Krajina

Autor: Gustav Reiter
(1895 ? - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 98 cm, výška: 75 cm, rámování: 80,5 x 103,5 cm

Konec dražby: 05.12.2017 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč