35. Žena u okna
Autor: Berte Berg
(1931 Stockholm, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč