41. Loďka na vodě - L Formát
Autor: Carl Rahtjen
(1855 Německo - 1919)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 79 cm, výška: 57 cm, rámování: 69 x 91 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč