Loďka u břehu

Autor: Jakob Weinheimer
(1878 Germany - 1962)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč