Wien, Laimgrubenhof

Autor: Hans Schindler
(1907 - ?)

Signováno nečitelně vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 14 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 27 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč