101. Studánka nelže
Autor: Věra Mervartová
(1923 Praha)
Signováno dole uprostřed, na reversu popis a razítko Díla. volný list.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm, rámování: 20,5 x 17,5 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč