Karlův most

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč