18. Karlův most
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 18:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč