26. Kostel Sv. Mikuláše - Malá Strana
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, původní rám s autorským štítkem, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63 x 54 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč