Pod Vyšehradem

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 30,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 27,5 x 34,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč