Po starých Zámeckých schodech

Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámváno
Šířka: 31 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 34,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč