71. Rusava
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu výstavní štítek Galerie výtvarného umění z výstavy v Jablonci nad Nisou 1947.
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 122 cm, výška: 76 cm, rámování: 93 x 140 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.12.2017 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč