77. Pohled z Petřína
Autor: Jaro Procházka
(1886 Praha - 1949 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 64 cm, rámování: 68 x 84 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 20.07.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč