74. Klaun muzikant
Autor: Karel Franta
(1928 Libčice - 2017 Praha)
Signováno dole uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno, návrh na ilustrace
Šířka: 9,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 25,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč