277. Za zdí
Autor: Ladislav Kotas
(1910 Skalička - 1986 Praha)
číslováno 12/25 vlevo dole, signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 56,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 36 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč