155. Postava ženy
Autor: Otto Laube
(1927 - 1997)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, volný list
Technika: tuš, datace: 1965
Šířka: 22,5 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 63 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč