156. Pohled na kostelní věž
Autor: Walter Berger
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 73 x 63 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč