The A la menthe

Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 46,5 x 56,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč