Laurena

Autor: Ivana Jurná-Lipská
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 41 x 51 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč